streda, 20. januára 2016

kde to žijeme ?

Žijeme v dobe, kde každí na každého len ukazuje, závidí, ohovára a vidieť zase tie falošné tváre a pozerať sa na ne ? Nie, ďakujem neprosím. Ľudia asi nemajú čo robiť preto toľko rozoberajú aj to čo nemajú. Určite to pozná každí z vás. Dôverujete ľuďom, hovoríte im rôzne tajnosti a potom prídete na to, že to bol len ,,Fejk friend,, ty si sklamaný a nevieš už komu máš veriť niekto využije tvoju dobrotu.. existuje veľa takýchto ľudí, ktorí nevedia čo so sebou.
Ale nie nadarmo sa hovorí že karma mu to vráti si ho nájde. Všetko zlé a dobré sa ti vráti nehovrí sa to zbytočne. Preto by sme mali, pomáhať robiť ĺuďom radosť vytvárať im úsmev na tváry , len tak ich objať a povedať slovko Mám ťa rád. Určite ho to poteší pri srdiečku♥ a určite aj ty z toho budeš mať lepší pocit. Zapájať sa do nezištných akcií. Teraz nehovorím, že máš spasiť svet alebo niečo takéto podobné.


 Ľudstvo nezmeníš, ale pokús sa zmeniť seba a skús konať tak ako chceš aby konali druhí. Skús sa pozrieť na seba v akom svetle žiješ a ako sa správajú ľudia okolo seba. Píš si denník zapisuj si tam trebars aké zažívaš pocity, emócie aké máš sny, určite je to oveľa lepšie riešenie ako niečo v sebe dusiť, daj to von aspoň na papier. Je to jedna z meód, ktorú mám oskúšanú a používam ju dodnes, Možno to používajú viaceré z vás.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

ďakujem za každý komentárik♥