streda, 20. januára 2016

peklo alebo raj ?

My ľudia sme veľmi zvláštne tvory. Niekto nám praje v živote , iní nie. Niekto nám vôbec neverí, iní ti veria. Určite sa aj vy stretávate s ľuďmi ktorý vám nezľahšujú život, práve naopak vám ho ešte sťažujú. Hovoria na vás samé negatíva, vravia o vás aký ste hrozný, nemáte na to, budete sa mať v živote ťažké ... a proste stále len negatíva. takýchto ľudí si hlavne netreba všímať treba si ísť za svojim ísť a vedeiť sa tak trošku odosobniť od všetkých zlých ľudí a hlavne pred tými, ktorí vám saju energiu.


Viem presne o čom rozprávam, neprežívam práve najšťastnejšie obdobie svojho života , stále sú tu nejaké veci a ľudia ktorých mám pri sebe na ktorých sa môžem stále obrátiť. Nikto z neba učený nespadol, ale prečo práve 20-ročná baba by nemala zo svojej dcérky vychovať normálne dievča? Prečo? Pretože niekto má inú mienku o mne ako to v skutočnosti je, každý máme svoje chyby, hlavne sa učíme zo svojich chýb a z chýb druhých, ale keď niekto nechápe, čo v živote chceme dosiahnuť ako bude vyzerať budúcnosť, čo máme v pláne, poviem pravdu  je to smutné ako sa ľudia stavajú ( nie všetci ) k mladým mamkám , či už má 19,20,21,22 myslia si o nás, že neviem ani len prebaliť dieťa, myslia si, že my máme 8 rúk, že všetko zvládame ľavou zadnou ( jasné, ale trvá nám to dlhšie), veď sme matky a máme sa obetovať za to za čo si môžeme my samé, že sme neporiadne, nevieme ani len navariť a podobné veci. Čím je dieťa staršie tým potrebuje väčšiu pozornosť, dieťaťu je jedno v čom je oblečená, či je v miestnosti 1x1 meter, či je v špinavom alebo čistom hlavne že cíti lásku/prítomnosť svojej matky (toto povedal jeden známy psychológ) a nmusí byť v luxuxe , nemusí mať tie najdrahšie šaty a hračky hlavnú úlohu tam hraje LÁSKA MEDZI MATKOU A DIEŤAŤOM. Beriem tie všetky zlé udalosti čo sa dejú v žovote, že je to len také skúška, či ju spravíme alebo nie. Povedala som si budem myslieť optimisticky, budem rozdávať úsmevy a lásku len tým ľuďom ktorých mám rada, nebudem veci brať príliš vážne veď žijeme len raz , budem sa vyhýbať ľuďom ktorí ma nemajú radi a a takisto aj upírom ktorí len sajú energiu.
 
Neriešte čo nezmeníte, zbytočne vám to odčerpáva energiu. Zamerajte sa na pozitívne veci okolo vás. Tešte sa a smejte sa. Nežite v budúcnosti. Robte všetko to, čo chcete robiť. Snívajte a konajte. Reálne vykročte a ak narazíte na múr, tak ho prelezte. Šťastní ľudia nie sú tí, ktorí nemajú problémy, ale tí, ktorí dovolia svojím problémom, ťažškostiam a zlyhaniam, aby ich zocelili a posúvali vpred.(Marylin S )

Idem si za svojim snom, ktorý má posúva ďalej s mojou dcérkou a priateľom. Nevzdáme sa, dokým budeme vládať, tieto prekážky, ktoré sa nám stávajú do života beriem ako výzvu  a nevzdám sa nech si myslí každí čo chce. Oni nebudú žiť môj život, či robím správne alebo nesprávne, či to budem ľutovať už to bude len na mne aké si z toho zoberiem ponaučenie :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

ďakujem za každý komentárik♥